Odvlhčovače, vysoušeče

Máte doma nebo ve firmě příliš vlhko? Námi nabízené kondenzační odvlhčovače slouží k odebírání vlhkosti ze vzduchu. Zamezuje se tím rosení oken a vlhnutí stěn, interiéru nebo uskladněného zboží. Použitím odvlhčovačů si v domě vytvoříte příjemné prostředí bez vlhkých plesnivějících stěn a ve firmách zamezíte znehodnocování uskladněného zboží. Velmi oblíbené jsou odvlhčovače také ve stavebnictví, kdy se vysoušením urychlí stavební práce nebo při vysoušení po povodních.

 Odvlhčovač MASTER DH 52

Odvlhčovač MASTER DH 52 | doporučujeme!

Plně automatický odvlhčovač s vysokým výkonem při nízké spotřebě elektrické energie. Kapacita odvlhčování až 52 litrů za 24 hodin. Zásobník na kondenzát o objemu 11 litrů, možnost přímého napojení odtoku do odpadu. Automaticky udržuje nastavenou vlhkost. Odvlhčovač je vybaven držadlem a kolečky pro velmi snadnou manipulaci.

 Odvlhčovač MASTER DH 52 http://www.odvlhcovace-vysousece.cz


 Odvlhčovač MASTER DH 80

Odvlhčovač MASTER DH 80 | doporučujeme!

Plně automatický odvlhčovač s vysokým výkonem při nízké spotřebě elektrické energie. Kapacita odvlhčování až 80 litrů za 24 hodin. Díky vysokému výkonu je nutno vysrážený kondenzát odvézt hadičkou do odpadu, odvlhčovač nemá nádržku. Automaticky udržuje nastavenou vlhkost. Odvlhčovač je vybaven držadlem a kolečky pro velmi snadnou manipulaci.

 Odvlhčovač MASTER DH 80 http://www.odvlhcovace-vysousece.cz


 Průmyslový odvlhčovač DWK- 65BT

Průmyslový odvlhčovač DWK- 65BT | doporučujeme!

Způsob práce: dle principu kondenzace, jako tepelné čerpadlo se zpětným získáváním energie. Zabudované odstředivé čerpadlo SI 1805 od f. Sauermann, umožňující čerpat kondenzát až do výšky 5.4 metru, což je výhodné zejména pro nepřetržité odvlhčování sklepních prostor bez odpadu.

 Průmyslový odvlhčovač DWK- 65BT http://www.odvlhcovace-vysousece.cz